Administrativní a spisový pracovník/pracovnice – metodik/metodička spisové služby a spisovny

PŘIHLÁŠKA K VŘ
Datum zveřejnění:
12. 9. 2019

strong>Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Administrativní a spisový pracovník/pracovnice – metodik/metodička spisové služby a spisovny.

Požadavky:
  • VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním oboru archivnictví se zaměřením na IT
  • praxe v v oblasti spisové a archivní služby, při přípravě projektů podporujících spisovou službu
  • praxe v oblasti práce s informačním systém spisové služby, příp. obdobným IS
  • znalost zákona č. 499/2004 Sb., a související právní legislativy pro výkon spisové a archivní služby vč. orientace v souvisejících předpisech EU k elektronické komunikaci a ochraně osobních údajů
  • znalost práce s PC (MS Office, internet, ISDS, ISRS)
  • znalost AJ
  • praxe ve veřejné správě výhodou
  • technické myšlení výhodou
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • občanská a morální bezúhonnost
Náplň práce:
  • metodické řízení a podpora uživatelů ESSS – dohled na výkon spisové služby (metodická podpora, školení, vytváření metodik a vnitřních norem)
  • kompletní předarchivní péče ve spisovně
  • komunikace s Moravským zemským archivem v Brně
  • práce na PC v elektronické spisové službě (zastupování na podatelně)
  • denní komunikace telefonicky a e-mailem
Nabízíme:
  • dobré mzdové ohodnocení
  • další možnost vzdělávání, jazykové kurzy
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • 6 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Termín nástupu: ihned
Druh pracovního poměru: plný úvazek

Profesní životopis zasílejte do 10. 10. 2019 elektronicky na kariera@utb.cz nebo na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
Oddělení rozvoje lidských zdrojů,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín.

K přihlášce je třeba doložit kopii/sken dokladů o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti (příp. výpis z rejstříku trestů).

Přihláška k výběrovému řízení