NÁBOROVÝ PROCES

JAK PROBÍHÁ NÁBOROVÝ PROCES

Pokud Vás oslovila nabídka pracovních pozic na UTB a rozhodnete se k nám přihlásit, můžete tak učinit prostřednictvím odpovědního formuláře, který naleznete u každé vypsané pracovní pozice a nebo v sekci databáze zájemců. Výběrová řízení akademických pozic se řídí Řádem výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků.

Se všemi, kteří se na naší univerzitě uchazejí o práci, v průběhu náborového procesu pravidelně komunikujeme, a to od přijetí přihlášky, až po vyrozumění o výsledku výběrového řízení. Pokud jste od nás žádnou zpětnou vazbu neobdrželi nebo chcete ověřit přijetí požadovaných materiálů, napište nám na kariera@utb.cz.

PŘIHLÁŠKA

Jakmile zašlete přihlášku do výběrového řízení, zkontrolujeme, zda Vámi zaslané materiály mají všechny náležitosti. Pokud bude něco chybět, vyžádáme si doplnění.

Ke každému výběrovému řízení je stanovena  komise, která po uplynutí termínu pro přihlášení vyhodnotí všechny zaslané přihlášky a rozhodne o případné účasti u testu znalostí nebo u osobního pohovoru.

DEN „D“ - pohovor

Dáme Vám vědět, jak jste uspěli během prvního kola výběru. Pokud budete pozváni k testu nebo pohovoru, zašleme Vám další instrukce s termínem a místem setkání, dáme Vám tipy, jak se připravit a co si přinést s sebou.
Jakmile bude výběrové řízení vyhodnoceno, ozveme se všem. Těm úspěšným i těm, kterým to tentokrát nevyšlo. Pokud to u nás budete chtít zkusit znovu, dejte nám vědět nebo se přihlaste do naší databáze zájemců.

BYLI JSTE PŘIJATI?

Uspěli jste ve výběrovém řízení? Nastupujete k nám na UTB. Personální oddělení s Vámi doladí veškeré potřebné náležitosti a nutnou administrativu.

S Vaší personalistkou se domluvíte na provedení povinné pracovnělékařské prohlídky a dodání dokumentů potřebným k nástupu.

Budeme se těšit na shledání s Vámi při prvním pracovním dnu na UTB.

VYBERTE SI Z NABÍZENÝCH POZIC

Vyberte si z jedné ze tří kategorií pracovních pozic a najděte svou novou práci na UTB.

Akademické
pozice

zobrazit

Vědecké
pozice

zobrazit

Ostatní 
pozice

zobrazit
Zajímáte se o práci na UTB, ale neoslovila Vás naše aktuální nabídka pozic?
Vyplňte nám formulář a my Vás zařadíme do naší databáze zájemců.
© 2021 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Všechna práva vyhrazena
starfile-emptyentercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram