Akademický pracovník/akademická pracovnice pro Ústav výrobního inženýrství

14. 3. 2022

Fakulta technologická
Ústav výrobního inženýrství

vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Akademický pracovník/akademická pracovnice se zaměřením ve strojírenském oboru pro Ústav výrobního inženýrství.

Co od Vás požadujeme?

• doktor (Dr., Ph.D.), docent, profesor (oblast vzdělání Strojírenství, technologie a materiály);
  • odborná praxe min. 5 let;
  • publikační činnost v časopisech evidovaných v databázi WOS v oblasti Mechanical Engineering, doložení stručného přehledu pěti nejvýznamnějsích publikací;
  • schopnost samostatné tvůrčí práce a zároveň schopnost aktivně se zapojit do práce ve výzkumném týmu;
  • zkušenosti s garantováním odborných předmětů, přípravou, úpravami a výukou českých a anglických studijních programů;
  • znalost anglického jazyka podle Evropského referenčního rámce na úrovni minimálně B2;
  • morální a občanská bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout?

• práci a zázemí u stabilního zaměstnavatele;
  • 40 dnů dovolené;
  • možnost stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele;
  • možnost školení a dalšího vzdělávání;
  • další benefity poskytované zaměstnavatelem – např. zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, možnost zvýhodněného využití našeho rekreačního zařízení, univerzitní školka, slevy u partnerů.

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Předpokládaný nástup: květen 2022
Pracovní úvazek: 1,0

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 13. 4. 2022 elektronicky vyplněním formuláře níže nebo na kariera@utb.cz, případně na adresu:

K žádosti je potřeba doložit kopii diplomu a vysvědčení, doklad o dosažené vědecké hodnosti, profesní životopis s údaji o dosavadní praxi a publikační činnosti a čestné prohlášení o bezúhonnosti (viz www.utb.cz), případně doklad potvrzující jazykovou úroveň.

Fakulta technologická si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Povinně zveřejňované informace

Sdělení o počtu uchazečů: 0 uchazečů