Pomocný pracovník/pracovnice v kuchyni

PŘIHLÁŠKA K VŘ
Datum zveřejnění:
10. 10. 2019

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Koleje a menza

vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Pomocný pracovník/pracovnice v kuchyni.

Pracovní náplň:
  • pomocné kuchařské práce
  • prodej a výdej jídel
  • příprava jídelny na provoz před otevřením
  • péče o čistotu výdejny a prostoru pro zákazníky
Požadujeme:
  • zkušenosti v oboru vítány
  • pečlivost, pracovní odpovědnost
  • ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
  • mzda dle praxe a zkušeností (od 15 tis.)
  • ranní směny (pondělí – pátek)
  • 6 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (např. zvýhodněný mobilní tarif, slevy u partnerů, univerzitní školka)

Nástup: ihned.

Profesní životopis zasílejte do 25. 10. 2019 elektronicky na adresu: kariera@utb.cz nebo na:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ,
Oddělení rozvoje lidských zdrojů
,nám. T. G. Masaryka 5555
,760 01 Zlín

Přihláška k výběrovému řízení