Ředitel/ředitelka Univerzitního institutu - interní výběrové řízení

PŘIHLÁŠKA K VŘ
Datum zveřejnění:
18. 7. 2024

Rektor UTB ve Zlíně vyhlašuje interní výběrové řízení na obsazení pozice Ředitel/ředitelka Univerzitního institutu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení a koordinace činností Univerzitního institutu.
  • Strategické plánování a rozvoj institutu v souladu s cíli Univerzity Tomáše Bati.
  • Podpora, zajištění a rozvoj spolupráce s národními a mezinárodními institucemi působícími v oblasti výzkumu, vývoje a inovací a s průmyslovými partnery.
  • Zodpovědnost za efektivní hospodaření institutu.
  • Vedení a motivace týmu zaměstnanců.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru souvisejícím s činností institutu (min. akademicko-vědecký titul Ph.D.).
  • Zkušenosti s procesy řízení v akademickém a/nebo výzkumném prostředí, zkušenosti s vedením a motivací týmů.
  • Organizační schopnosti a manažerské dovednosti.
  • Schopnost strategického myšlení a plánování.
  • Schopnost iniciovat, připravovat a realizovat nové výzkumné projekty.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Publikační a projektová činnost v oborech souvisejících s činností institutu.

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na formování a rozvoji významného pracoviště.
  • Podpora dalšího odborného růstu a profesního rozvoje.

Předpokládaný nástup: dohodou
Pracovní úvazek: 1,0

Náležitosti přihlášky:

  • Motivační dopis.
  • Strukturovaný životopis zahrnující přehled dosavadní odborné a výzkumné činnosti včetně významných publikací a působení v zahraničí.
  • Písemná koncepce rozvoje Univerzitního institutu v horizontu 5 let. (Náležitosti koncepce - personální rozvoj, vědecká/výzkumná činnost, další možnosti rozvoje).
  • Čestné prohlášení o bezúhonnosti.

Uzávěrka přihlášek: 18. 8. 2024

Kontaktní osoba:
Jméno: Mgr. Jana Večerková
Email: vecerkova@utb.cz

Přihlášky se všemi náležitostmi zasílejte elektronicky na výše uvedený email nebo poštou na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Mgr. Jana Večerková
Oddělení rozvoje lidských zdrojů
nám. T. G. Masaryka 5555
760 01 Zlín

Ostatní informace:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně si vyhrazuje právo neobsadit tuto pozici nebo výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.

Přihláška k výběrovému řízení