Referent-ka přípravy investiční výstavby

PŘIHLÁŠKA K VŘ
Datum zveřejnění:
30. 5. 2018

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Referent/ka přípravy investiční výstavby

Požadavky:
  • SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ vzdělání výhodou
  • praxe v oboru min. 5 let
  • orientace ve stavební a technické dokumentaci staveb
  • pokročilá znalost MO-Excel, Word, atd.
  • uživatelská znalost rozpočtového programu (Buildpower, RTS) výhodou
  • uživatelská znalost AutoCAD
  • znalost stavebního zákona a prováděcích předpisů
  • týmová spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, technické a logické myšlení, pozitivní přístup
  • znalost AJ
Náplň práce:
Příprava investiční výstavby:
  • zpracování investičních záměrů
  • příprava a kontrola projektové dokumentace jednotlivých stupňů ve spolupráci s projektantem
  • příprava a kontrola rozpočtů, výkazů výměr
Legislativa investiční výstavby:
  • územní řízení, stavební řízení, kolaudace staveb
  • jednání s dotčenými orgány státní správy a účastníky řízení
  • obstarání kladných stanovisek a vyjádření
Organizace výběrových řízení:
  • zpracování zadávací dokumentace pro výběr dodavatelů
  • příprava smluv a souvisejících příloh
  • organizační zajištění výběrových řízení malého rozsahu
Realizace investiční výstavby:
  • zpracování monitorovacích zpráv a dokumentů vůči dotačnímu orgánu
  • sledování a evidence financování akcí
  • spolupráce s projektantem při výkonu autorského dozoru
  • zpracování dokumentace závěrečného vyhodnocení akcí
Nabízíme:
  • nástupní hrubá mzda dle úrovně dosaženého vzdělání, odborné praxe a zkušeností (orientačně
    30 tis. Kč)
  • práci a zázemí u stabilního zaměstnavatele
  • moderní pracovní prostředí s kanceláří v centru Zlína
  • pružnou pracovní dobu (s pevnou částí od 9 do 14 hodin)
  • nárok na 6 týdnů dovolené
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • možnost stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele
  • další benefity poskytované zaměstnavatelem – např. výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, možnost využití sportovišť univerzity ve Zlíně a celoroční rekreace v univerzitní chatě Portáš v Javorníkách, univerzitní školka.
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Druh pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení

Motivační dopis zasílejte spolu s profesním životopisem do 30. 6. 2018 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
Oddělení rozvoje lidských zdrojů,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: kariera@utb.cz.

Přihláška k výběrovému řízení