Vědecký pracovník/ vědecká pracovnice pro Centrum polymerních systémů

14. 6. 2022

Univerzitní institut
Centrum polymerních systémů

vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Vědecký pracovník/ vědecká pracovnice se zaměřením na Zpracování polymerních systémů pomocí pokročilých 3D tiskových technik a elektrospiningu na Univerzitním institutu, UTB ve Zlíně.

Co od Vás požadujeme?

• Akademicko-vědecký titul Ph.D., pozice je vhodná i pro absolventy;
  • zkušenosti s aditivní výrobou (3D tiskem), přípravou tiskových modelů, použitím FDM, SLA, DLP tiskáren, elektrickým polem asistovaných 3D tiskáren, mikroskopií skenující sondou, kontaktní a bezkontaktní profilometrií, skenovací elektronovu mikroskopií, goniometrií, infračervenou spektroskopií, plasmatickými reaktory, izolací proteinových systémů na bázi hedvábí a jejich zpracováním;
  • schopnost samostatné i týmové tvůrčí práce;
  • aktivní znalost anglického jazyka;
  • znalost práce na PC (Microsoft Office);
  • morální a občanská bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Práci a zázemí u stabilního zaměstnavatele;
  • 30 dnů dovolené;
  • možnost stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele;
  • možnost školení a dalšího vzdělávání;
  • další benefity poskytované zaměstnavatelem – např. zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, možnost zvýhodněného využití našeho rekreačního zařízení, univerzitní školka, slevy u partnerů.

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Předpokládaný nástup: červenec 2022 případně dle dohody
Pracovní úvazek: 1,0

Pracovní smlouva: na dobu určitou do 31. 12. 2022 s možností prodloužení

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte nejpozději do 23. 6. 2022 elektronicky vyplněním formuláře níže nebo na kariera@utb.cz, případně na adresu:

K přihlášce je třeba doložit stručný strukturovaný životopis, stručnou charakteristiku dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti včetně přehledu absolvovaných stáží a doklady o ukončeném vzdělání, tzn. kopie dokumentů dokládající ukončené doktorské studium na univerzitě v ČR nebo srovnatelný titul na zahraniční univerzitě (může být doloženo v průběhu výběrového řízení), sken/ kopii dokladů o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti (viz www.utb.cz).

UNI si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.